Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89289
Stary 09.02.2022, 13:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Rychło w czas.

Czyli może jednak kompromitacja Pasiecznego? W końcu powinien chyba zauważyć coś co kibice widzą od dłuższego czasu?
Za dużo okienek już widziałem i za dużo ferowanych wyroków. Pamiętam jak Wiśle przejął Tadziu Pawłowski i pierwszy raz zajrzało nam widmo spadku w oczy po 1 pkt w 3 spotkaniach. Przejął ekipie Wdowczyk i zrobił 18/21 punktów w grupie spadkowej.

Weryfikacja okienka powinna przychodzić przynajmniej po rozegranej rundzie. Ilu zawodników zostanie, ilu cokolwiek zagra..

Za dużo też się mówi na szczęście o transferze pomocnika do środka oraz ewentualnie skrzydłowego, by uznać że okno jest zamknięte. Na dzisiaj to dobrze nie wygląda.
Odpowiedz cytując