Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 09.02.2022, 13:27
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No tak tylko że my Brzęczka mogliśmy już mieć po zwolnieniu Hyballi a jednak wybrano inaczej i pewnie to rozwiązanie będzie forsowane.Gdzies w pazdzierniku pisałem że trzeba się będzie nad Gulą zastanowić jak po 20 kolejce będziemy w strefie spadkowej .Na razie jesteśmy nad kreską choć brak jakiejkolwiek poprawy w grze po zimowym obozie martwi.Poczekam jednak jeszcze na to co wydarzy się w lutym.Główny problem po przerwie zimowej to według mnie sprzedaż Aschrafa...
Sprzedaż Aschrafa i Yeboaha gdybyśmy sprowadzili jakichś średnio-ekstraklasowych kopaczy na ich miejsce i dołożyli jakiegoś napastnika i drugiego skrzydłowego - nie byłaby takim problemem. Gdyby to zrobiono z głową.

Ja nie wiem co oni myśleli ściągając Ondraszka, 21 i 19-latka.

Jest też druga strona medalu - brak jakiejkolwiek poprawy gry. I nie chodzi tylko o Raków, ale też sparingi.
No i chyba źle wyglądamy fizycznie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując