krysztal napisał(a):

|
No tak tylko że my Brzęczka mogliśmy już mieć po zwolnieniu Hyballi a jednak wybrano inaczej i pewnie to rozwiązanie będzie forsowane.Gdzies w pazdzierniku pisałem że trzeba się będzie nad Gulą zastanowić jak po 20 kolejce będziemy w strefie spadkowej .Na razie jesteśmy nad kreską choć brak jakiejkolwiek poprawy w grze po zimowym obozie martwi.Poczekam jednak jeszcze na to co wydarzy się w lutym.Główny problem po przerwie zimowej to według mnie sprzedaż Aschrafa...
|
Sprzedaż Aschrafa i Yeboaha gdybyśmy sprowadzili jakichś średnio-ekstraklasowych kopaczy na ich miejsce i dołożyli jakiegoś napastnika i drugiego skrzydłowego - nie byłaby takim problemem. Gdyby to zrobiono z głową.
Ja nie wiem co oni myśleli ściągając Ondraszka, 21 i 19-latka.
Jest też druga strona medalu - brak jakiejkolwiek poprawy gry. I nie chodzi tylko o Raków, ale też sparingi.
No i chyba źle wyglądamy fizycznie...