Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1058
Stary 09.02.2022, 12:57
Hermond napisał(a):Wyświetl post
też uważam, że Brzęczek wyniki miał bardzo dobre. Tylko oczy krwawiły od oglądania. No i Lewy płakał, że dostaje mało podań w pole karne
Tylko ani Wisły, ani Reprezentacji Polski nie stać na piękną grę. Nie ten materiał ludzki.
Pragmatyzm Brzęczka to dla nas zaleta.

Zabawne jak ten temat naturalnie wyewoluował w "Kto za Adriana Gulę?".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.02.2022 o godz. 13:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując