Hermond napisał(a):

|
też uważam, że Brzęczek wyniki miał bardzo dobre. Tylko oczy krwawiły od oglądania. No i Lewy płakał, że dostaje mało podań w pole karne
|
Tylko ani Wisły, ani Reprezentacji Polski nie stać na piękną grę. Nie ten materiał ludzki.
Pragmatyzm Brzęczka to dla nas zaleta.
Zabawne jak ten temat naturalnie wyewoluował w "Kto za Adriana Gulę?".