|
Kurz,
ja to wiem, ale narracja byla inna. A ja mowilem, ze to jeszcze nie na teraz zawodnik. Dlatego wolalem postawic w pierwszym meczu na Kuveljicia i przekonac sie co pokaze, bo zakladalem, ze mecz i tak w dupe i tak sie stalo.
Drozd,
tez to dostrzegam o czym piszesz. Przykro to pisac, ale zaczyna sie stan jak za ptaszyny. Wtedy tez byl taki strach w grze.
|