|
Jak pisalem, ze Fazlagic nie jest opcja na tu i teraz to mnie niektorzy chcieli zjesc, twierdzac, ze jest to transfer 1:1 i on ma go zastapic.
Falzagic byl planowany tak czy tak, z kasy za Yeboaha i mial grac w parze z Aschrafem, wysuniety przed nim. Typowa 8.
Zastepstwa za Aschrafa jak nie bylo tak nie ma.
|