Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89275
Stary 09.02.2022, 09:51
W drużynie brakuje doświadczonych zawodników, aż bije po oczach brak dobrego środkowego pomocnika (nawet jak był Aschraf, środek wymagał wzmocnienia), a oni zamiast wzmocnić środek pola to go osłabili i sprowadzili w zastępstwie nieopierzonego młokosa. Na skrzydło również ta sama sytuacja, bo po odejściu Yeboaha wręcz MUSIELIŚMY ściągnąć kogoś na TERAZ, a zarząd co robi? Ściąga nieopierzonego Cisse, po którym widzimy że mu się nie chce biegać. To w perspektywie czasu na pewno się zemści na nas, w....... od Rakowa to tylko preludium do tego co nas czeka. BRAWO ZARZĄD, TEN SPADEK NAM SIĘ NALEŻY parafrazując klasyka.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując