|
To bardziej wyglada jakby byli przygotowanie na odejscie Aschrafa, a transfer Yeboaha ich zaskoczyl.
Momo to ciekawy zawodnik, ale dzisiaj bardziej jako dzoker wchodzacy na zmeczonego rywala i lapiacy doswiadczenie. Tymczasem brak zastepstwa chociaz 0,5 do 1.
|