Karherop napisał(a):

Czyli dochodzimy do sedna. Klub chce za wszelką cenę bardziej inwestować, niż kupować gotowy produkt. Licząc oczywiście na większe zyski w przyszłości.
Uważam to za największy błąd. Bo co jak co, ale brakuje nam zawodników w środku pola którzy z miejsca będą wzmocnieniem. Nawet 30-31 letni gracz będzie miał sens w naszej koszmarnej sytuacji ligowej. Balans został już znacząco zachwiany w tej formacji.
|
Oczywiście, że jest to błąd. Czytając niektóre wywody z tego spotkania z dziennikarzami można kuurwicy dostać. Szykowali się na transfer Yeboaha

i co z tego wynikło? Może oni jeszcze się szykują
Sprzedaż Aschrafa. Po co nam ktoś nowy? Postawimy na znikającego Plewkę

, w sumie taki detal, że na niego nie trzeba stawiać, bo on jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej 11.
A te żale na informacje z twittera, które rzekomo torpedują transfery - perełka
