Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89269
Stary 09.02.2022, 01:20
Kurz napisał(a):Wyświetl post
W pełni się zgadzam.

Ogólnie miałem nadzieję, że w przerwie zimowej będą 2-3 wzmocnienia, a nie uzupełnienia, jak obiecywali. Były potrzebne z Aschrafem i Yebo w składzie. Po ich opchnięciu, to co się wydarzyło do tej pory to jakiś kabaret. Chyba zaczynam się bać.
Rychło w czas.

Czyli może jednak kompromitacja Pasiecznego? W końcu powinien chyba zauważyć coś co kibice widzą od dłuższego czasu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.02.2022 o godz. 01:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując