Kurz napisał(a):

W pełni się zgadzam.
Ogólnie miałem nadzieję, że w przerwie zimowej będą 2-3 wzmocnienia, a nie uzupełnienia, jak obiecywali. Były potrzebne z Aschrafem i Yebo w składzie. Po ich opchnięciu, to co się wydarzyło do tej pory to jakiś kabaret. Chyba zaczynam się bać.
|
Rychło w czas.
Czyli może jednak kompromitacja Pasiecznego? W końcu powinien chyba zauważyć coś co kibice widzą od dłuższego czasu?