Karherop napisał(a):

Czyli dochodzimy do sedna. Klub chce za wszelką cenę bardziej inwestować, niż kupować gotowy produkt. Licząc oczywiście na większe zyski w przyszłości.
Uważam to za największy błąd. Bo co jak co, ale brakuje nam zawodników w środku pola którzy z miejsca będą wzmocnieniem. Nawet 30-31 letni gracz będzie miał sens w naszej koszmarnej sytuacji ligowej. Balans został już znacząco zachwiany w tej formacji.
|
W pełni się zgadzam.
Ogólnie miałem nadzieję, że w przerwie zimowej będą 2-3 wzmocnienia, a nie uzupełnienia, jak obiecywali. Były potrzebne z Aschrafem i Yebo w składzie. Po ich opchnięciu, to co się wydarzyło do tej pory to jakiś kabaret. Chyba zaczynam się bać.