Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.02.2022, 19:16
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? Dla mnie wygrywa Cisse, który stwierdził ".......ę, nie biegnę dalej, mam wyjebane". Dla mnie to kpina. Gość ledwo przyszedł i zamiast się pokazać to odwala takie coś. Jak my ściągamy takich grajków bez ambicji to nie mam pytań.
W dodatku po znajomości, wykorzystując nadzwyczajne kontakty KB .
Ostatnio edytowane przez Kurz : 08.02.2022 o godz. 19:27.
Odpowiedz cytując