Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 08.02.2022, 19:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To może być uwaga do tych co chamsko bez szacunku jechali po Rafale, ja byłem przez cały czas świadom jego spadku spowodowanym wiekiem. Nie raz pisałem, że wystawiłbym go w 1 składzie w miejsce jednego z ówczesnych łamag.

Największym hejterem Boguskiego był/jest Wehrmacht
Jasne to kogo jeszcze odkopiemy? A tak poważnie to przecież wiesz ze Boguś z racji wieku na Wisłe już się nie nadawał. Pomijam te miernoty które ktoś sprowadził, bo zarówno one jak i osoba odpowiedzialna za te transfery powinni być wywiezieni na rogatki Krk z zakazem oglądania się za siebie. Wedle mnie powinien dostać jakaś funkcje w klubie czy może w Akademi. Napewno coś by się znalazło Ale PIŁKARSKO czy Wisła to przytułek?
Odpowiedz cytując