s1mone napisał(a):

Obnażasz się. Przypominam, że forum to miejsce publiczne. Nie wypada na nim pisać o swoich fantazjach seksualnych.
Odbij ode mnie kolego, nie twój poziom.
|
Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, bo ja w mule nie siędzie. A Brzeczek to jest twoja fantazja sexualna. Nie chcesz chyba abym zacytował wszystkie twoje posty kiedy jarasz się Brzeczkiem prawda?
Wiec pisz na czym się znasz a poważne tematy zostaw dużym chłopcom.