Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
89265
08.02.2022, 18:32
Ja wątpię czy jeszcze ktoś przyjdzie. Z resztą może to i lepiej, na polskiego grajka nie ma raczej co liczyć a zagranicznych ogórków to mamy dość.
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88