Armin napisał(a):

Wczoraj w internecie pojawiły się głosy ze środowiska kibicowskiego aby zorganizować jakiś bojkot - może to by otrzeźwiło niektóre osoby w klubie. Wiem że za ta propozycje zaraz mnie zhejtujecie - przypomnę się po meczach z Mielcem i Łęczna.
Fajnie ze dług się powoli spłaca, udało się sprzedać najlepszych zawodników w klubie ale czy w I lidze nie będzie komuś zał tych transferów, szczególnie Yeboaha.
|
A ja mysle, że trochę lodu na głowę. Sam jestem w....iony obecnym sposobem zarzadzania (jeżeli chodzi o stronę sportową) ale myślisz że bojkot zmniejszający przychody z dnia meczowego ograniczy ewentualną dalszą wyprzedaż zawodników? Raczej da argument do dalszego zaciskania pasa.