Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 08.02.2022, 15:54
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Co zestawiając staty po jesieni jest nieprawdą:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2211

Widzę, że po przegranym meczu grono pie....cych bez sensu się powiększa.
Powiadasz, że po przegranym meczu?

To jak to jest, że jak włącze tabele eklapy to tych porażek jest tam 11, w tym kompromitująca ze Śląskiem Wrocław...

Guli należy oddać i drużynie, że chociaż jako tako grają w PP...
Odpowiedz cytując