Temat
:
Adrian Gula trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1047
08.02.2022, 15:54
pepe72
napisał(a):
Co zestawiając staty po jesieni jest nieprawdą:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2211
Widzę, że po przegranym meczu grono pie....cych bez sensu się powiększa.
Powiadasz, że po przegranym meczu?
To jak to jest, że jak włącze tabele eklapy to tych porażek jest tam 11, w tym kompromitująca ze Śląskiem Wrocław...
Guli należy oddać i drużynie, że chociaż jako tako grają w PP...
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik