|
Porażka z Rakowem była raczej sprawą oczywistą. Czekam na wyniki najbliższych dwóch meczy i wtedy będzie można coś powiedzieć, jeśli nie zrobimy 3-4 pkt. przy pokazaniu choć trochę składnej gry to miłościwie nam panujący będą mieli poważną zagwozdkę.
Powód: gra
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 08.02.2022 o godz. 03:48.
|