Karherop napisał(a):

Wiosna widziałem linie pomocy w zestawieniu Plewka, Zukov, Savic, Starzyński, Yeboah i wyglądała lepiej. Nawet wyłączając indywidualne popisy yawa, których wtedy nie było za dużo.
4/5 z tych gosci dalej gra w Wiśle. Tutaj nikt cudów nie oczekuje.
|
Chyba jednak oczekuje, bo na 16 wiosennych spotkań przegraliśmy 7 i zremisowaliśmy 4. Początek wiosny wyglądał bardzo fajnie, ale formuła zaczęła się wyczerpywać w 4-5 meczu, zanim jeszcze doszło do ekscesów Hyballi. O ile dobrze pamiętam już w okolicach spotkania z Wisłą Płock pojawili się na forum pierwsi, którzy przebąkiwali o jego zwolnieniu? Nie widzę w skrócie żadnej cudów poza "magią" Boguskiego
https://www.youtube.com/watch?v=BqMYbQ-Yehk
Niby było to niedawno, ale w tym czasie wiele drużyn ekstraklasy poszło bardzo do przodu, my tymczasem w najlepszym razie stoimy w miejscu, a to oznacza, że właściwie się cofamy.