Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 08.02.2022, 00:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wiosna widziałem linie pomocy w zestawieniu Plewka, Zukov, Savic, Starzyński, Yeboah i wyglądała lepiej. Nawet wyłączając indywidualne popisy yawa, których wtedy nie było za dużo.

4/5 z tych gosci dalej gra w Wiśle. Tutaj nikt cudów nie oczekuje.
Chyba jednak oczekuje, bo na 16 wiosennych spotkań przegraliśmy 7 i zremisowaliśmy 4. Początek wiosny wyglądał bardzo fajnie, ale formuła zaczęła się wyczerpywać w 4-5 meczu, zanim jeszcze doszło do ekscesów Hyballi. O ile dobrze pamiętam już w okolicach spotkania z Wisłą Płock pojawili się na forum pierwsi, którzy przebąkiwali o jego zwolnieniu? Nie widzę w skrócie żadnej cudów poza "magią" Boguskiego https://www.youtube.com/watch?v=BqMYbQ-Yehk

Niby było to niedawno, ale w tym czasie wiele drużyn ekstraklasy poszło bardzo do przodu, my tymczasem w najlepszym razie stoimy w miejscu, a to oznacza, że właściwie się cofamy.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 08.02.2022 o godz. 00:49.
Odpowiedz cytując