serek.c2 napisał(a):

To może ja najpierw przekażę wolfy'emu, że pieniądze dostaje się nawet przy ewentualnym spadku (choć jedynie 50% wywalczonej kwoty). I nie są to pieniądze z CLJ, tylko PJS
|
Nie wiedziałem że zmienili przepisy PJS.
No to zajebiście, róbcie tak dalej chłopaki! Będzie za co skład na pierwszą ligę budować.
Ale mają łeb do interesu, s.......ą Wisłę z ligi i na tym jeszcze zarobią. Szacun!
A Królewski powinien wiedzieć że zamiast .......ić takie głupoty lepiej się nie odzywać. Zagraliśmy chujnię a ten: "Ale tę chujnię młodzi zagrali!". Cudownie, ....a. Będą się w kolejce ustawiać po młodych co się s.......ili z hukiem z ligi.
Pomijam taki drobiazg że za Guli wszyscy piłkarze poza Frydrychem i Biegańskim cofają się w rozwoju, młodzi najbardziej. Co z tego że grają, skoro są warci mniej z każdym miesiącem?