kopaczoholik napisał(a):

|
Niestety miejsce w lidze to potwierdza, co roku coraz gorzej...
|
3 rok tak samo. Najgorzej było za poznego Stolarczyka
I nie piszę tego na pocieszenie. Bo niestety nie dość że od dawna jesteśmy w dupie, to jeszcze się w niej rozgoscilismy