Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 07.02.2022, 21:29
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Niestety miejsce w lidze to potwierdza, co roku coraz gorzej...
3 rok tak samo. Najgorzej było za poznego Stolarczyka

I nie piszę tego na pocieszenie. Bo niestety nie dość że od dawna jesteśmy w dupie, to jeszcze się w niej rozgoscilismy
Odpowiedz cytując