Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1659
Stary 07.02.2022, 18:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale my nie spadniemy. Bo nikomu się to nie opłaca. Taka Wisła bez ambicji na czołówkę z jedną z najlepszych frekwencji i oglądalności podnosi wartość całej ligi. Prędzej Piasta spuszczą, oni już mieli swoje 5 minut.
Będziemy robili frekwencję w pierwszej lidze tam tez jest potrzebny jakiś ruch. Będzie Wisła i Widzew a w klapie kuchenkorz i kurtyzana.
Odpowiedz cytując