Drozd napisał(a):

|
Ale my nie spadniemy. Bo nikomu się to nie opłaca. Taka Wisła bez ambicji na czołówkę z jedną z najlepszych frekwencji i oglądalności podnosi wartość całej ligi. Prędzej Piasta spuszczą, oni już mieli swoje 5 minut.
|
Będziemy robili frekwencję w pierwszej lidze tam tez jest potrzebny jakiś ruch. Będzie Wisła i Widzew a w klapie kuchenkorz i kurtyzana.