Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1658
Stary 07.02.2022, 17:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale my nie spadniemy. Bo nikomu się to nie opłaca. Taka Wisła bez ambicji na czołówkę z jedną z najlepszych frekwencji i oglądalności podnosi wartość całej ligi. Prędzej Piasta spuszczą, oni już mieli swoje 5 minut.
Generalnie prawda, bo to nikomu - łącznie z centralą - nie jest na rękę. Natomiast nasze rębajły pod wodzą parodysty z Żyliny mogą niestety oszukać przeznaczenie.

To samo zresztą tyczy się naszej sympatycznej koleżanki z warszawskiego Powiśla.
Odpowiedz cytując