Drozd napisał(a):

|
Ale my nie spadniemy. Bo nikomu się to nie opłaca. Taka Wisła bez ambicji na czołówkę z jedną z najlepszych frekwencji i oglądalności podnosi wartość całej ligi. Prędzej Piasta spuszczą, oni już mieli swoje 5 minut.
|
Generalnie prawda, bo to nikomu - łącznie z centralą - nie jest na rękę. Natomiast nasze rębajły pod wodzą parodysty z Żyliny mogą niestety oszukać przeznaczenie.
To samo zresztą tyczy się naszej sympatycznej koleżanki z warszawskiego Powiśla.