|
Dostał prawdopodobnie najwyższą pensję w karierze, bo wątpię żeby przyszedł za mniejsze pieniądze niż miał w Pilźnie. W Czechach i na Słowacji wciąż jest gorącym nazwiskiem, pewnie i w Polsce skusiłby się ktoś poważniejszy od nas. Także ten argument akurat do mnie nie przemawia.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|