wiśnia napisał(a):

|
Niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz, Królewski cieszy michę, że z Rakowem grało 4M?. Pomijam już jest to czterech młodych nadających się co najwyżej do II ligi. Co nam dają 3 melony więcej w kasie? kiedy w I lidze nie będzie pieniążków z ekstraklapy, a frekwencja na stadionie będzie oscylowała dużo poniżej 10 tysięcy.
|
Niech ktoś Potterowi wyjaśni że przy spadku nie dostaje się pieniędzy z CLJ. Zabezpieczenie przed takimi mózgami jak trio idącymi na rympał po kasę i lejącymi na spekt sportowy.