robert777 napisał(a):

|
Stawiam dolary przeciwko orzechom że na Stal w podstawowym wyjdzie Skvarka Kliment i Sadlok
|
Na pewno wyjdą. raz, że to ulubieńcy trenera, dwa, że za Skvrakę nie ma kogo postawić.Za Klimenta również bo: Fernandez musi się zgrać ,Ondrasek nie ma siły na 60 minut minimum. Za Sadloka nie ma kogo bo: Szota nie gra lewą nogą a Frydrych jeszcze nie doszedł do siebie.