|
Proponuje wbić sobie do głów, że Sadlok zagrał bo nie było MF, SS i AU.
W kolejnym meczu wróci do jedynie słusznej pozycji - siedzącej.
Natomiast uparte stawianie na Klimenta i Skvarkę potrafi zdemotywować największych zwolenników "dawania czasu na budowę". W tym mnie. Dość kuerrva..
|