Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 07.02.2022, 12:38
Proponuje wbić sobie do głów, że Sadlok zagrał bo nie było MF, SS i AU.
W kolejnym meczu wróci do jedynie słusznej pozycji - siedzącej.

Natomiast uparte stawianie na Klimenta i Skvarkę potrafi zdemotywować największych zwolenników "dawania czasu na budowę". W tym mnie. Dość kuerrva..
Odpowiedz cytując