Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 07.02.2022, 12:32
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ale piszę o tym, że z tego szrotu, który ma - powinien wyciągać więcej. Może niewiele - ale jednak więcej. I wtedy byśmy się emocjonowali tabelą PJS a nie tabelą ekstraklapy.
Ale tu dochodzimy do tematu czy Gula jest właściwą osobą żeby wyciskać maka ze szrotu.
Nie jest. Można zaryzykować że jest najgorszą z możliwych.
Ale uczciwie trzeba przyznać że rzekomo nie po to przyszedł. Miał budować. A potem wyprzedali mu jedynych ogarniętych pomocników i ściągneli jakąś zbieraninę.
Widzimy już jak to "budowanie" wygląda, tak jak przewidywałem - to bajka dla frajerów (których faktycznie nie brakuje). Wyróżniających się spieniężamy, najgorsze patałachy zostają bo mają ważny kontrakt.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując