sandomingo napisał(a):

|
Ale piszę o tym, że z tego szrotu, który ma - powinien wyciągać więcej. Może niewiele - ale jednak więcej. I wtedy byśmy się emocjonowali tabelą PJS a nie tabelą ekstraklapy.
|
Ale tu dochodzimy do tematu czy Gula jest właściwą osobą żeby wyciskać maka ze szrotu.
Nie jest. Można zaryzykować że jest najgorszą z możliwych.
Ale uczciwie trzeba przyznać że rzekomo nie po to przyszedł. Miał budować. A potem wyprzedali mu jedynych ogarniętych pomocników i ściągneli jakąś zbieraninę.
Widzimy już jak to "budowanie" wygląda, tak jak przewidywałem - to bajka dla frajerów (których faktycznie nie brakuje). Wyróżniających się spieniężamy, najgorsze patałachy zostają bo mają ważny kontrakt.