wolfy napisał(a):

Oczywiście. Mamy najgorsze SFG w lidze i najgorszą obronę przed nimi. To kompromitacja trenera. Za Skowronka i Hybali mieliśmy różne schematy i stwarzaliśmy zagrożenie, potrzebowali na to obwiele mniej czasu niż Gula.
Jestem jednym z największych krytyków Guli na tym forum, ale uważam że obarczanie go winą za szrot w składzie to już jednak pójście za daleko.
|
Ale piszę o tym, że z tego szrotu, który ma - powinien wyciągać więcej. Może niewiele - ale jednak więcej. I wtedy byśmy się emocjonowali tabelą PJS a nie tabelą ekstraklapy.