Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 07.02.2022, 12:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście. Mamy najgorsze SFG w lidze i najgorszą obronę przed nimi. To kompromitacja trenera. Za Skowronka i Hybali mieliśmy różne schematy i stwarzaliśmy zagrożenie, potrzebowali na to obwiele mniej czasu niż Gula.

Jestem jednym z największych krytyków Guli na tym forum, ale uważam że obarczanie go winą za szrot w składzie to już jednak pójście za daleko.
Ale piszę o tym, że z tego szrotu, który ma - powinien wyciągać więcej. Może niewiele - ale jednak więcej. I wtedy byśmy się emocjonowali tabelą PJS a nie tabelą ekstraklapy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując