Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15210
Stary 07.02.2022, 12:25
Fugiel napisał(a):
W sumie jak czlowiek tak pomysli ile gwiazd bylo u nas i co okienko ktos wyjezdzal to masakra to byla by zawalczyc o jakas LM

Powiedzmy po takim dużym ,,hype" po meczach z Parmą, Schalke, Lazio to latem wyjechał Kosowski i Kuźba. Zawieszono Uche. Głowacki bodajże leczył kontuzje. Natomiast rok później można powiedzieć, że ,,dozbroiliśmy się po zęby" i tylko szkoda tego Realu bo właśnie wtedy wszystko zaczęło się sypać, a rok 2004 na prawdę wyglądał imponująco patrząc pod kątem transferów. Można też ,,gdybać" co by było gdy Żurawski i Szymkowiak zostali na PAO bo wtedy awansowaliśmy nie licząc pomyłki sędziego.



kbr napisał(a):
Szymkowiak odszedł po Kasperczaku. Sprzedali go na pniu, bo wszczynał bunt, że zmieniono Henia na Liczkę. Rok wcześniej była bardzo atrakcyjna finansowo oferta z włoskiej Modeny, którą Wisła odrzuciła. Panowie, którzy wtedy rządzili w Wiśle (Basałaj, Czerwiński, Kapka) chcieli ratować stołki po blamażu w Tibilissi i głównym winowajcom uczynili Kasperczaka. Gdyby nie ich działania zapewne i Kasperczak i Szymkowiak zostaliby w Wiśle. Po nich domino się posypało i resztę historii znamy.

Po Tbilisito akurat zarząd poddał się do dymisji, co do Kasperczaka to Cupiał wtedy udzielił jednego z nielicznych wywiadów gdzie mocno się po nim ,,przejechał". Wywiad jest tutaj (03.12.2004 r.):

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...aw_Cupia%C5%82
Odpowiedz cytując