|
Z każdą z tych drużyn prędzej coś ugramy niż z Rakowem, ale bezspornie najbliższe dwa mecze musimy wygrać. Na ten moment do wymiany są w kolejności. Sadlok, Skvarka, Młyński, Kliment. Wchodzą Frydrych, Hugi, Starzyński, Fernandez. Fernandez na szpicy,Savic za Skvarkę a Hugi i Piotrek na skrzydła, ew zmiana Ondrasek do przodu a Fernandez za Skwarkę.
Para Fazlagic, Plewka zagrała całkiem nieźle. Nie rozumiem pretensji do Plewki.
Brakuje nam zdecydowania na skrzydłach, skrzydłowy MUSI wygrać 1/1, aMłyński w drugiej połowie miał otwarte pole do wejścia na 1 słupek i nawet nie próbował, boi się czy co? Tak się nie da grać.
|