Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 07.02.2022, 10:24
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Meczu niestety nie oglądałem, ale widzę, że nadal gramy typowy Gulaball.
Powiedzmy sobie, jesteśmy bardzo słabi, ale czy nie można byłoby spróbować z tym powalczyć i wystawić Hugiego, który jako jedyny potrafi wrzucić z rożnego czy wolnego i poprostu postawić na prymitywizm? Może by kogoś trafił w głowę? A tak nawet nie mamy pół argumentu w ofensywie.


Za panowania Guli przyszło 14 nowych zawodników!
Nie wliczałem: Aschrafa, Urygi i Sobola, którzy zostali podpisani wcześniej. Klub postawił wszystko na Gule, zobaczymy czy niezbyt ryzykownie.

Ja tam nie widzę u Guli nic ciekawego, widziałem za to u Hyballi, widziałem przez chwilę u Skowronka, widziałem u Stolarczyka.
Hugi wszedł na boisko. Oddał jeden niecelny ale dobry strzał. Poza tym nie było Go iwdać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując