Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89257
Stary 07.02.2022, 09:12
Guła powinien być pogoniony a im wcześniej to nastąpi tym lepiej.
-2 pełne okresy przygotowawcze i jego wypowiedz w wywiadzie przed sezonem ze teraz będzie widać jego autorski projekt.
-brak reakcji na wydarzenia na boisku.
-przywiązanie do zawodników którzy zawodzą a mimo to są wystawiani do składu.
-brak wypracowanych schematów
-czy jest jakiś zawodnik który umie bić SFG albo inaczej czy trener potrafi nauczyć tego 1 czy 2 zawodników ?
-czy potrafi „ponieść” szatnie bo widać ze tam nie ma chemii? Raczej nie.

Plusy Guli ? Szczerze nie zauważyłem mimo 2 okresów przygotowawczych. Generalnie nic go nie broni.

Przykład pasiastych kurew pokazuje ze pomimo czasu który dostaje trener gowno z tego wychodzi . Ile probierz tam budował 4 lata ?


Tak na chłodno gule powinnismy pożegnać po sezonie bo teraz to bez sensu. On tu nic nie zbuduje.
Odpowiedz cytując