|
Guła powinien być pogoniony a im wcześniej to nastąpi tym lepiej.
-2 pełne okresy przygotowawcze i jego wypowiedz w wywiadzie przed sezonem ze teraz będzie widać jego autorski projekt.
-brak reakcji na wydarzenia na boisku.
-przywiązanie do zawodników którzy zawodzą a mimo to są wystawiani do składu.
-brak wypracowanych schematów
-czy jest jakiś zawodnik który umie bić SFG albo inaczej czy trener potrafi nauczyć tego 1 czy 2 zawodników ?
-czy potrafi âponieśćâ szatnie bo widać ze tam nie ma chemii? Raczej nie.
Plusy Guli ? Szczerze nie zauważyłem mimo 2 okresów przygotowawczych. Generalnie nic go nie broni.
Przykład pasiastych kurew pokazuje ze pomimo czasu który dostaje trener gowno z tego wychodzi . Ile probierz tam budował 4 lata ?
Tak na chłodno gule powinnismy pożegnać po sezonie bo teraz to bez sensu. On tu nic nie zbuduje.
|