Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89252
Stary 07.02.2022, 01:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę aby obecny skład był tym co sobie sam wybrał. Nasze transfery są zrobione bez ładu i składu i nijak nie odpowiadają naszym potrzebom czy konieczności zastąpienia brakujących piłkarzy. Albo są na alibi (Ondraszek - po co nam on?!), albo kompletnie od czapy (junior po kontuzji na skrzydło).
Jeszcze się sprawdzi moja przepowiednia, że przed końcem sezonu Gula poleci razem z Pasiecznym (historia o tym jak z własnej woli zostawił Arsenal żeby działać na własny rachunek mnie nie przekonuje).

Panowie, długi w dużej mierze pospłacane - zatem spadek prawdopodobnie nie skończy się bankructwem. I to jest pozytyw. Natomiast na ten spadek trzeba się szykować. W moim odczuciu decydujące mogą być najbliższe 2 mecze. Jeśli ze Stalą i Łęczną ugramy 1-2 pkt, to nie sądzę, że odrobimy to z Lechią czy Legią.

O Guli to już mi się nie chce pisać. To nie jest trener na ten czas - i tyle.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując