Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89251
Stary 07.02.2022, 01:21
Najgorsze jest to,że nawet w czasie największej pyty jaka była nie raz już w tym klubie potrafiliśmy znaleźć choć jedna formacje w drużynie, która działała, za stolara strzelaliśmy w chu^#% bramek ale też sporo traciliśmy (słaba obroną). TERAZ już nic nie działa. Tak na prawdę to tej drużynie przydałby się środkowy obronca( nei wierzę że Uryga jesczze w tej rundzie zagra dobry mecz po takiej absencji, boczny obrońca, dwóch bocznych skrzydłowych, środkowy pomocnik i napastnik. Szczerze to ciężko widzę ta rundę. Oby chociaż dwa transfery odpaliły (w co wątpię, dotychczas każdy za Guli straszny regres)
.
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 07.02.2022 o godz. 01:24.
Odpowiedz cytując