sandomingo napisał(a):

|
Trener nie ma nic do gadania w sprawie transferów? Nie wierzę
|
Nie sądzę aby obecny skład był tym co sobie sam wybrał. Nasze transfery są zrobione bez ładu i składu i nijak nie odpowiadają naszym potrzebom czy konieczności zastąpienia brakujących piłkarzy. Albo są na alibi (Ondraszek - po co nam on?!), albo kompletnie od czapy (junior po kontuzji na skrzydło).