Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89250
Stary 07.02.2022, 01:04
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Trener nie ma nic do gadania w sprawie transferów? Nie wierzę
Nie sądzę aby obecny skład był tym co sobie sam wybrał. Nasze transfery są zrobione bez ładu i składu i nijak nie odpowiadają naszym potrzebom czy konieczności zastąpienia brakujących piłkarzy. Albo są na alibi (Ondraszek - po co nam on?!), albo kompletnie od czapy (junior po kontuzji na skrzydło).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując