Karherop napisał(a):

|
No odpierdala. Szczególnie tym którzy oceniają piłkarza po 15 minutach wystepu i już wiedzą że można gościa skreslic. Ze Smuda byś się dogadał.
|
Ja go nie skreślam, w ogóle się na jego temat nie wypowiadam, bo nie ma o czym. Niech go zgłoszą i zagra choć 90 minut.
Poza tym to nie napastnik...