Karherop napisał(a):

Na jakiekolwiek podsumowanie działań Pasiecznego poczekajmy do konca okna. A najlepiej do końca sezonu.
.
|
Czekaj to nie Ty pisales o tym jaki to Pasieczny nie jest zajebisty bo zaopiniowal Frydrycha? xD
Anyway zgadzam sie zsby mu dac czas tzn Pasiecznemu z trenerem ktorego sam wybierze bo Gula wplywa negatywnie na odbior kazdego w tej druzynie.