|
Problem polega na tym, że w sparingach chłop wyglądał naprawdę nieźle.Ja przynajmniej nie kojarzę jakiegoś babola w jego wykonaniu.
Mam wrażenie, że ten człowiek po prostu nie nadaje się do grania meczy o stawke, a przy jego wieku wiara w to, że coś się zmieni jest daremna.
|