Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27585
Stary 06.02.2022, 20:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
z Sadlokiem są 2 opcje :
albo Gula jest debilem i nie widzi że chłop to dno
albo (i na to stawiam) wpuszcza go bo nie chce do końca stracić szatni


co ogolnie zle wyglada , bo z Sadim w 11stce źle , na ławce jeszcze gorzej...
On straci szatnie jak będzie go dalej wystawiał.

Oby Frydrych się ogarnął i wrócił do 1 składu. Może będzie miał kto strzelać bramki.
Odpowiedz cytując