Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

z Sadlokiem są 2 opcje :
albo Gula jest debilem i nie widzi że chłop to dno
albo (i na to stawiam) wpuszcza go bo nie chce do końca stracić szatni
co ogolnie zle wyglada , bo z Sadim w 11stce źle , na ławce jeszcze gorzej...
|
On straci szatnie jak będzie go dalej wystawiał.
Oby Frydrych się ogarnął i wrócił do 1 składu. Może będzie miał kto strzelać bramki.