|
Mam pomysł na polepszenie obecnej sytuacji, biorąc pod uwagę, że obecny zarząd uwielbia wykonywać ruchy pozorowane i zajmuje się głównie działaniami propagandowymi przy jednoczesnym braku odpowiedzialności za ciągłą błazenadę na boisku, szereg nietrafionych transferów, itp.
Zrobiłbym cztery zamianki: na prezesa Socios w ramach zacieśnienia współpracy ze środowiskami kibicowskimi i kontynuowania dziedzictwa TS-u przesunąłbym prezesa - prezesika Dawida - Dawidka.
Na prezesa sekcji piłkarskiej przesunąłbym obrończynię Świętej Ziemi Dorotę - Dorotkę Gburczyk, w końcu kobieta łagodzi obyczaje i sprawi, że liczni klakierzy będą mogli odważnie mówić o nowym otwarciu, o kolejnym w ostatnich latach - już to trudno zliczyć.
Na prezesa TS-u, który jak wiadomo ma też zadania resocjalizacyjne i jest znany z tego, że zatrudnia ludzi po wyrokach powołałbym byłą Królową Marzenę Sarapatę.
A Tomka Jażdżyńskiego - specjalistę od zadań specjalnych na stanowisko prezesa TVP, tzn. na stanowisko prezesa Instytutu Medialnego Wisły, który umacniałby jeszcze bardziej działania historyczno-propagandowe.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.02.2022 o godz. 20:13.
|