Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 06.02.2022, 19:06
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, moze ironizujesz, ale...

Przeciez Rakow mial po pierwszej polowie 10 strzalow, 4 celne. Bardzo dobra okazje (choc nie tak dobra jak Kliment) mial bodaj Petraszek, tylko strzelil w aut. Mielismy troche szczescia, ale za nic nie chcielismy mu pomoc.
No wlasnie, strzaly mieli itp, ale bardzo dobra okazje to chyba tylko jedna przy tej glowce w aut. Oczywiscie Rakow byl lepszy, bo jest lepsza druzyna. Rzecz w tym, ze my na 10 strzalow, 4 celne na jesien to pozwalalismy Lecznej, Mielcowi czy Warcie, obojetnie czy wygrywalismy czy nie. Licze na to, ze wroci Frydrych i bedzie lepiej.
Odpowiedz cytując