gambit88 napisał(a): 
|
Nie posądzam Trio o złą wolę, ale niestety nie potrafią na ten moment zbalansowac strony finansowej i sportowej. No chyba że już się pogodzili poniekąd że spadkiem i ta wyprzedaż i gra młodymi ma stworzyć poduszkę finansową na 1 ligę
|
https://imgur.com/a/dDI3G0T
Ostatnio edytowane przez Mixu : 06.02.2022 o godz. 17:54.
|