co musi sie wydarzyc zeby wkoncu Gule pogonili z klubu



tak jak twierdzilem jesienia - wciaz jestesmy pilkarsko najslabsza druzyna ligi , jestesmy po prostu posmiewiskiem i jedyna taktyka jest laga na strate pilki i odbijanki - czyli jak na podworku ..... nie amm pojecia po co sciagamy Hiszpana skoro go nawet nie zglaszamy ......po tym ( i wielu meczach jesienia) to panowie Skvarka , Mlynski , PLEWKA , SADLOK , Kliment nie powinni juz nawet powachac lawki rezerwowych przez pol rundy .... bylismy i niestety wciaz jestesmy posmiewiskiem tej slabej ligi ....pod batuta trenera ktory nie ma pojecia co to budowa druzyny , taktyka, pomysl itp ....ale coz , dziadostwo , minimalizm i pajacowanie to rzeczy ktorymi nasz klub juz przesiakł doszczetnie .....nie ma zadnego swiatelka w tunelu drogi jaka zmierza nasze TRIO