Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 06.02.2022, 17:24
Sadlok karny jak przeciwnik stoi tylem. Dlugi czas w Wisle no i chyba juz pora zakonczyc.
Skvarka co ten clzowiek musi zrobci aby nie wyjsc w pdostawowym skaldzie? Dwa karne zrobic w meczu. Niesamowite.
Gula oczywiscie zmiany jak juz po meczu. No i zero postepu calem druzyny.
Collej Bieganski na plus.
Z Cisse beda ludzie i bedzie gral.
Nie widzialem na oczy Fernandeza ale nie moze byc gorszy od Klimenta.


Wynik zgodny z oczekiwaniami ale gra juz ponizej. Szykuje sie ostra walka o utrzymanie
Odpowiedz cytując