|
winnych tej porażki jest wielu , ale najbardziej nasz quasi-kapitan Maciej S.
ubolewam nad tym że Wolfy z którym do tej pory sie zgadzałem , puścił bąka i krytyków Sadloka (czyli gros rozsądnych kibiców znających się na piłce , ale przede wszystkim na psychologii sportu) porównał do krytyków Boguskiego - czyli frystratów szukających kozła ofiarnego
|