|
Gula wypierdalaj!
Frydrych na ławce - gra Sadlok - ....A MAĆ
Młyński zamiast Starzyńskiego to też jakieś nieporozumienie !
Przegrywamy 2:0 a ten matoł zmienia obrońcę na obrońcę ...
Módlmy się o 2 następne mecze bo na tego .......onego maga Jozina z Bazin nie ma co liczyć
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|