s1mone napisał(a):

|
Z czasem jego urok blaknie, to prawda. W klubach było podobnie. Nie tylko w Legii.
|
Dlatego nie ma co narzekać na Czesia.
Michniewicz zrobił wynik ponad stan choć "wszyscy" obstawiali, że Hiszpania nas przez to rozjedzie, co się stało.
Patrząc na MS w Rosji to widać, że Lewego da się zneutralizować. Jak się panowie Piłkarz i Trener dogadają to szansa na awans jest.