Ja to na świecie nie widzę takiego piłkarza obecnie, poza gasnącym już Messim, a wy piszecie o kimś takim z punktu widzenia ekstraklasy
Mam wrażenie, że czas wielkich playmakerów w stylu Iniesty, Zidane, Pirlo, itd przeminął, obecni pomocnicy zbyt mocno muszą skupiać się na defensywie.