|
ciekaw jestem po co sięgamy po tego LO z Turcji ?
a) Ring okazał się za słaby
b) Hanousek na pewno nie zostanie pozyskany i pójdzie już teraz w odstawkę
c) Hanousek zostanie przesunięty na lewa pomoc
po co nam 3 równie przeciętnych LO ? i jeszcze Sadlok od biedy
|