Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89177
Stary 03.02.2022, 00:18
Rasak to raczej piłkarz szukany na siłę. Rozumiem że.jest ciśnienie na Polaka, mieliśmy na oku fajnego grajka (Kaputa), ale myślę że kibice wybacza kolejnego obcokrajowca, o ile podniesie znacząco poziom zespołu.

I pewnie Rasak nie byłby zły gdyby tu trafił z ale jakim kosztem go ściągniemy? 700 tys euro? Przecież Płock go za frytki nie puści.

To tak jakby dziś ktoś za Plewke zaproponował 500 tys złotych. Przecież w klubie to by śmiali się z tej oferty 3 dni.
Odpowiedz cytując